Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Vedení školy

Aneta Zemanová
ředitelka školy - 608 741 384 

Dana Dobešová
vedoucí školní jídelny - 739 631 695 

Kateřina Müllerová
vedoucí učitelka MŠ - 605 174 930

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Aktuální počasí

Počasí dnes:

3. 2. 2023

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Obsah

Příběh nového loga

Typ: ostatní
Logo školyZŠ a MŠ Stehelčeves má novou tvář! S blížícími se Vánoci jsme si nadělili takový předčasný dárek - nové školní logo.

ZŠ a MŠ Stehelčeves má novou tvář! S blížícími se Vánoci jsme si nadělili takový předčasný dárek - nové školní logo. Čas plyne a jak už to bývá, naše školkové děti rostou v malé žáčky, žáčci zase v dospívající osobnosti, kterým škola pomáhá hledat další cesty a bývá jim oporou při startu do dalších fází života. S našimi žáky rosteme i my, naše vize a naše přání. Vždycky jsme se snažili pohlížet na výuku TROCHU JINAK a hlavně SPOLU.

Díky skvělým pedagogům se nám již roky daří naplňovat program Začít spolu, a to od nejmenších prvňáčků a teď už i po ty naše nejstarší deváťáky. Proto naše nové logo znázorňuje tři postavičky, které symbolizují mateřskou školu, 1. a 2.stupeň. Jsme tým, spolupracujeme, ať jsou to malí, velcí, děti, žáci, učitelé - držíme spolu, což znázorňuje kruh, který vede od dětských rukou. Všimli jste si někdy posunutého háčku v nápisu ŠKOLA nad hlavními dveřmi do budovy? Poprvé si toho všimla naše paní učitelka Andrea a byla to ona, která porvé vyslovila heslo ,,škola trochu jinak” stejně jako ten upadnutý háček trochu jinak. A tak jsme ho tak nechali, vždyť my jsme trochu jiní, naše metody výuky jsou jiné než na klasické základní škole a ten náš háček je náš symbol rebélie, že nemusíme mít všechno tak, jak to mají ostatní školy. To vše již naše nové logo představuje. Věříme, že se vám zalíbí stejně jako nám.

Logo školy


Vytvořeno: 25. 11. 2022
Poslední aktualizace: 25. 11. 2022 09:18
Autor: Mgr. Aneta Zemanová